KONST / Litografier / Färglitografi 12213332
nr 1221 3332
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, "T-centralen". Signerad, numrerad 97/290. Motivet: 22x50 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:01:47
1/12 22:03:56
100 kr
3/12 11:26:11
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström